• +420 494 533 602
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přehled napěťových a frekvenčních ochran FVE

Dlouhodobě se zabýváme výrobu napěťových a frekvenčních ochran pro FVE. S postupem času se požadavky na ochrany FVE vyvíjí a mění. Vždy se snažíme držet krok s těmito změnami a implementovat je do našich zařízení. Pro snadnou orientaci níže naleznete přehled našich napěťových a frekvenčních ochran FVE.

Analyzátor sítě PLA33RX a PLA33RXE jako ochrana FVE

Nejčastěji používaná varianta napěťové a frekvenční ochrany FVE. Nastavení ochrany se provádí snadno prostřednictvím grafického rozhraní našeho volně dostupného programu PMS, které se dělá podobně jako v PLC. Pokud je ochrana objednána s parametry nastavení, je z výroby nastavena a dodána s protokolem o nastavení. Ochranu lze snadno spojit s libovolným PLC nebo jiným zařízením pro dispečerské řízení pomocí rozhraní RS485 nebo Ethernet. Ochrany dovolují sledovat 10 minutovou agregaci napětí obnovenou každou vteřinu, která se často používá pro nastavení prvního stupně. Dříve bylo možné podle PPDS využít alternativního nastavení pro tento stupeň pokud zařízení 10 minutovou agregaci nepodporuje, ale v poslední době tato možnost v PPDS často není. Díky možnosti měření proudu dovolují ochrany nastavit stupeň Q-> & U< ( směr jalového výkonu a podpětí ), často požadovaný pro elektrárny s instalovaným výkonem přesahujícím 30kWp.

Podrobné informace o přístrojích PLA33RX

  • Libovolný počet stupňů přepěťové a podpěťové ochrany
  • Libovolný počet stupňů ochrany nadfrekvence a podfrekvence
  • Libovolné nastavení času reakce a času zpětného připojení FVE pro jakýkoliv stupeň
  • Možnost nastavení ochrany Q-> & U<
  • 10 minutová agregace napětí obnovená každou vteřinu
  • Tři reléové výstupy a čtyři analogové vstupy / výstupy
  • Provedení do panelu nebo DIN lištu
PLA33RX
PLA33RXEDL

Napěťová a frekvenční ochrana MRP3P_FVE

MRP3P_FVE je kompaktní jednomodulová ochrana FVE k hlídání přepětí, podpětí, nadfrekvence, podfrekvence, sledu a výpadku fází. Relé MRP3P_FVE hlídá přepětí a podpětí až ve třech stupních. Hlídané hodnoty a časy odpojení stupňů pro přepětí, podpětí, nadfrekvenci a podfrekvenci specifikuje zákazník v objednávce, stejně jako čas zpětného připojení po odeznění poruchy. Tyto hodnoty jsou při kalibraci softwarově pevně nastaveny a nelze je následně měnit. Porucha a její typ je signalizován pomocí LED diody.

Podrobné informace o ochraně MRP3P_FVE

MRP3P

Napěťové relé MRG3P_FVE

Napěťová ochrana MRG3P_FVE je relé z výroby nastaveno na hodnoty stupňů přepětí a podpětí specifikovaných zákazníkem. Relé se dodává s kalibračním protokolem o nastavení ochrany. Při vícestupňové napěťové ochraně FVE je použito pro každý stupeň jedno relé MRG3P_FVE. Relé řeší kromě napěťových úrovní také zpětné připojení FVE dle stanoveného času. Relé hlídá nastavené maximální a minimální úrovně napětí, asymetrii napětí, výpadky napětí a sled fází. Porucha a její typ je signalizován pomocí LED diody. Relé je často používáno v kombinaci s frekvenční relé MRF1P_FVE pro frekvenční ochranu FVE.

Podobné informace o napěťovém relé MRG3P_FVE

MRG3P

Frekvenční relé MRF1P_FVE

Frekvenční ochrana MRF1P_FVE je relé z výroby nastaveno na hodnoty nadfrekvence a podfrekvence specifikovaných zákazníkem. Relé se dodává s kalibračním protokolem o nastavení ochrany. Relé řeší kromě frekvenčních úrovní také zpětné připojení FVE dle stanoveného času. Porucha a její typ je signalizován pomocí LED diody. Relé je často používáno v kombinaci s napěťovým relé MRG3P_FVE pro napěťovou ochranu FVE.

Podrobné informace o frekvenčním relé MRF1P_FVE

MRF1P

Kontakt

BMR, s.r.o.
Lipovka 17
516 01 Rychnov nad Kněžnou
 
+420 494 533 602

Napište nám