Společnost BMR vznikla v roce 1991. Její počáteční činnost byla založena na výrobě elektronických regulátorů přímotopného elektrického topení. V následujících letech se produkce systematicky rozšiřovala o celou řadu výrobků vhodných pro malé domovní instalace, až po rozsáhlé elektroinstalace a regulace v průmyslových objektech.

Předností našich výrobků je velmi příznivý poměr mezi cenou a užitnou hodnotou.

Sortiment:

  • Regulace vytápění
  • IRC regulace pro elektrické a teplovodní vytápění, ekvitermní regulace topných zdrojů
  • Regulace a měření elektrické energie (regulátory účiníku, el. proudu, odběru energie, monitoring)
  • Časová a měřící relé
  • Vývoj výrobků

Naše společnost disponuje vlastním vývojovým týmem odborníků. To nám umožňuje flexibilně vyvíjet a následně vyrábět zařízení na přání zákazníka včetně různých hardwarových i softwarových modifikací stávajících výrobků.

Používáme nejmodernější elektronické komponenty a ověřené automatizované výrobní postupy. Naše výrobky vynikají vysokou technickou úrovní, jsou spolehlivé, mají vysokou životnost a jsou jednoduché na montáž i na obsluhu. Všechny expedované výrobky jsou důkladně testované.

Kvalitu naší produkce oceňují i zahraniční partneři. Naše výrobky vyvážíme nejen do států Evropské unie, ale i do východního bloku a dalších zemí po celém světě.

BMR je výrobně-obchodní společnost. Projekční přípravu a instalaci dílčích zařízení zajišťují naši smluvní partneři, kteří jsou proškoleni a podrobně seznámeni s daným výrobkem.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://www.bmr.cz/images/OFIRME